En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

 

Şu günlerde oldukça popüler olan WordPress için siz değerli ziyaretçilerimize en iyi ücretsiz WordPress temalarını listeledik. Bir sitenin olmazsa olmazı temadır, bazen günlerce sadece en iyi temayı seçmek için uğraşırız. Bir temada olması gereken önemli özellikler ise çok çeşitlilik, yani fonksiyonelliktir. Geliştiricisinin desteği ve sürekli güncelleme vermesi de önemlidir.

Ufak bir listeleme yaptığımız bu yazımızda, ince eleyip sık dokuduk.  İşte o liste;

 

1 “ThemeInWP – Knight” Teması

Ücretli ve ücretsiz iki versiyona sahip bu tema listemize birinci sıradan giriş yapmayı hakkediyor. Çok yönlü bir tema olduğundan dolayı blog, news siteler, yemek siteleri ve minimal tarzda kullanabilirsiniz.

Geliştirici site bağlantısı: https://www.themeinwp.com/theme/knight/

2 “ThemeGrill – ColorMag” Teması

Knight teması gibi ücretli ve ücretsiz iki versiyona sahiptir. Çok şık bir tasarıma sahip olup, haber kategorili sitelerde ücretsiz haliyle iyi işler çıkaracaktır.

Geliştirici site bağlantısı: https://themegrill.com/themes/colormag/

ücretsiz en iyi 5 wordpress temasıı

 

3 “HappyThemes – Revenue” Teması

Clean ve Seo dostu olması sebebiyle listemizde yer verdik. Ücretsiz ve ücretli versiyonları mevcuttur. Seo Nedir? Nasıl Yapılır? Adım Adım Seo adlı makalemizi okuyarak, Seo anlamını öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz versiyon bağlantısı: https://justfreethemes.com/revenue/

4 “ThemezHut Awaken” Teması

10 bin ve üzerinde WordPress kullanıcısının sitelerinde tercih ettiği bir temadır. Minimalist tasarıma sahip olması nedeniyle tercih edilmekte. Hızlı ve mobil uyumludur. Ücretsiz ve ücretli olarak iki versiyona sahiptir.

Ücretsiz versiyon bağlantısı: https://themezhut.com/themes/awaken/

5 “aThemes Sydney” Teması

Ücretli ve ücretsiz iki versiyona sahiptir diğer temalar gibi. Elementor ile oluşturulmuştur.

Geliştirici site bağlantısı: https://athemes.com/theme/sydney/